MENÜ
 
io tasarım ödül

Furnitur Uluslararası Tasarım Yarışması 2019
İkincilik Ödülü i&o tasarım’ın oldu.

Archive

i&o tasarım Web Sitesi

i&o tasarım – Web Sitesi

i&o tasarım Web Sitesi bizim 2004'ten beri ilgilendiğimiz kendi internet sitemiz. Son büyük revizyonunu Kasım 2019'da gören sitemizi sürekli gelişen Wordpress platformuna taşıdık.

Bir Mimarlık - Web Sitesi Tasarımı

Bir Mimarlık – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Bir Mimarlık ofisinin ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu ve yapısal şablonların hazırlanması hizmetini 2018 yılında sunmuştur.

Bir Prekast - Web Sitesi Tasarımı

Bir Prekast – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Bir Prekast şirketinin ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetini 2019 yılında sunmaya başlamıştır.

BvB Stone - Web Sitesi Tasarımı

BvB Stone – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, BvB Stone Doğaltaş işletmesinin ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu çalışmalarına 2019 yılında başlamıştır.

The One – Web Sitesi Tasarımı

The One – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Eskişehir'in yeni gözde gurme durağı The One restoranının ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu ve yapısal şablonların hazırlanması hizmetini 2019 yılında sunmuştur.

Mucho Gusto - Web Sitesi Yapımı

Mucho Gusto – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Eskişehir'deki İspanyol temalı Mucho Gusto Cafe'nin ilk web sitesi için site tasarımı ve kurulumu hizmetini 2019 yılında sunmuştur.

Intelligent Design - Web Sitesi Tasarımı

Intelligent Design – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Intelligent Design ofisinin web sitesinin 2018 versiyonu için site tasarımı, kurulumu, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve müşteri paneli hizmetini sunmuştur.

h-arch - Web Sitesi Tasarımı

h|arch – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Mimar Haldun Aşçıkoca'nın web sitesi h|arch için site tasarımı, kurulumu ve yapısal şablonların hazırlanması hizmetini 2018 yılında sunmuştur.

Lezzet Maceraları - Web Sitesi Tasarımı

Lezzet Maceraları – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Ozan Tan'ın Lezzet Maceraları adındaki yemek tarifleri blogu için web sitesi tasarımı, kurulumu ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetini 2014 yılında sunmuştur.

Loading new posts...
No more posts