MENÜ
 
io tasarım ödül

Furnitur Uluslararası Tasarım Yarışması 2019
İkincilik Ödülü i&o tasarım’ın oldu.

Archive

i&o tasarım Web Sitesi

i&o tasarım – Web Sitesi

i&o tasarım Web Sitesi bizim 2004'ten beri ilgilendiğimiz kendi internet sitemiz. Son büyük revizyonunu Kasım 2019'da gören sitemizi sürekli gelişen Wordpress platformuna taşıdık.

Bir Prekast - Web Sitesi Tasarımı

Bir Prekast – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Bir Prekast şirketinin ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetini 2019 yılında sunmaya başlamıştır.

BvB Stone - Web Sitesi Tasarımı

BvB Stone – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, BvB Stone Doğaltaş işletmesinin ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu çalışmalarına 2019 yılında başlamıştır.

The One – Web Sitesi Tasarımı

The One – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Eskişehir'in yeni gözde gurme durağı The One restoranının ilk web sitesi için site tasarımı, kurulumu ve yapısal şablonların hazırlanması hizmetini 2019 yılında sunmuştur.

Mucho Gusto - Web Sitesi Yapımı

Mucho Gusto – Web Sitesi Tasarımı

i&o tasarım, Eskişehir'deki İspanyol temalı Mucho Gusto Cafe'nin ilk web sitesi için site tasarımı ve kurulumu hizmetini 2019 yılında sunmuştur.

Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi

Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi

Mimar Ebru Yıldız ile ortak olarak katıldığımız, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından açılan Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması için bu sayfada incelediğiniz projeyi 2019 yılında tamamladık.

Loading new posts...
No more posts