MENÜ
 
io tasarım ödül

Furnitur Uluslararası Tasarım Yarışması 2019
İkincilik Ödülü i&o tasarım’ın oldu.

Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı Samsung QLED TV Stand Tasarımı

Samsung QLED TV Stand Tasarımı

i&o tasarım olarak Samsung QLED TV Stand Tasarımı projemiz “Cato” ile Dezeen ve Samsung Electronics iştirakiyle duyurulan Samsung QLED TV Stand Tasarım Yarışması’na katıldık. Yarışma ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Samsung’un yeni nesil QLED TV serisinin sade tasarım çizgilerini ve eğrisel formunu TV sehpasında devam ettirerek uyumluluk amaçladık. Doğaya dönüşü müjdeleyen masif ahşap materyali 3 boyutlu doğal çizgiler ile yaşam odalarına yerleştirmeyi hedefledik. Cato modelimize alternatif olarak mermer ve cam materyaller kullandığımız alternatif tasarımlarımızı da bu sayfada bulabilirsiniz.

Proje Yılı

2017

Category

Ürün Görselleştirme, Endüstriyel Ürün Tasarımı, 3D Görselleştirme

Tags
2017 Yılı, Görsel