MENÜ
 
io tasarım ödül

Furnitur Uluslararası Tasarım Yarışması 2019
İkincilik Ödülü i&o tasarım’ın oldu.

Archive

Bursa Almeda Okulları

Bursa Almeda Okulları

Süre Mimarlık'ın mimari projesini yönettiği Bursa Almeda Okulları projesi için mimari görselleştirme hizmetini sunduk.

Dalaman Havalimanı - UniFree Duty Free - Mimari Görselleştirme

Dalaman Havalimanı – UniFree Duty Free

Müşterimiz Unifree için yeni hizmete girecek Dalaman Havalimanı - Dış Hatlar Terminali'nde yer alacak Unifree Duty Free bölümünün mimari görselleştirme hizmetini sunduk.

Frezya Evleri Profil

Frezya Evleri

Eskişehir'de prestijli konut projelerinden Frezya Evleri'nin konut iç mekan görselleştirmesi üzerinde 2017 yılında çalıştık.

Orhangazi Göl Konakları

Orhangazi Göl Konakları

Bursa - Orhangazi'de yapılması planlanan göl manzaralı Orhangazi Göl Konakları projesi için iç ve dış mekanların mimari görselleştirme çalışmasını gerçekleştirdik.

Süit Modern Otel

Süit Modern Otel

2020'de hizmete girmesi planlanan Bilecik Modern Hotel'in odalar, lobi, koridorlar ve restoranı içeren iç mimari tasarımı ve 3D görselleştirme çalışmaları i&o tasarım tarafından yapıldı.

Eskişehir Villa Çatı Katı

Eskişehir Villa Çatı Katı

İç mimar müşterimiz için nihai kullanıcının isteklerine uygun olarak villa çatı katı iç mimari tasarım ve mimari görselleştirme hizmetini sunduk.

Fuar Alanı Tasarımı

Fuar Alanı Tasarımı

Osmangazi Belediyesi için 2017 yılında Ankara Congresium'da yapılacak fuar için fuar alanı tasarımı ve görselleştirmesi hizmetlerini sunduk.

Samsung QLED TV Stand Tasarımı

Samsung QLED TV Stand Tasarımı

i&o tasarım olarak Samsung QLED TV Stand Tasarımı projemiz "Cato" ile Dezeen ve Samsung Electronics iştirakiyle duyurulan Samsung QLED TV Stand Tasarım Yarışması’na katıldık.

Roboik 2017 Yarışma Projemiz

Roboik 2017 Yarışma Projemiz

T.C. Savunma Sanayi Başkanlığı'nın düzenlediği otonom kara araçları tasarım yarışmasına katılım yaptığımız Roboik 2017 Yarışma Projemiz.

Loading new posts...
No more posts