MENÜ
 
io tasarım ödül

Furnitur Uluslararası Tasarım Yarışması 2019
İkincilik Ödülü i&o tasarım’ın oldu.

Orhangazi Göl Konakları

Bursa – Orhangazi’de yapılması planlanan göl manzaralı Orhangazi Göl Konakları projesi için iç ve dış mekanların mimari görselleştirme çalışmasını gerçekleştirdik.

Toplam 41 konut, 2 farklı tipte villa mimarisinde bir site içinde bulunuyor. Havuz, sosyal tesisler ve kendi çarşısı bulunan Orhangazi Göl Konakları projesinin mimarı Zehra Sarıoğlu ile koordineli çalışmamız sonucunda tüm siteyi gerçeğe uygun olarak modelledik. Sahada İHA (İnsansız Hava Aracı – Drone) ile fotoğraf çekimleri yaptık. Üç boyutlu modelleri gerçek fotoğraflar ile birleştirerek potansiyel sakinlerinin yaşayacağı ortamı, manzarasını gerçeğe uygun olarak sunmuş olduk.

Proje, müteahhit firmanın katıldığı Bursa Yapı Fuarı’nda en çok ilgi çeken standlardan biri oldu. Çalışmalarımız, katalog ve ekran sunumlarında yer alarak müşterimizin kendi potansiyel müşterilerine projeyi anlatmasında yardımcı oldu.

Proje Yılı

2017

Kategori

Mimari Görselleştirme, 3D Görselleştirme

Etiketler

2017 Yılı, İç Mekan, Dış Mekan, Konut, Kat Planı, Görsel

Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları Orhangazi Göl Konakları